Jak se nám používal luxusní CBDStar GUA SHA & a Face Roller? RECENZE

Kosmetické produkty se standardně dělí na dvě základní skupiny zahrnující přípravky obsahující specifické účinné látky, jež se přirozeně vstřebávají do pokožky, a pak na zařízení, která napomáhají zvýšit jejich efekt různými technologiemi.

Do druhé skupiny se řadí také nástroje označované jako Gua Sha a Face roller od společnosti CBDSTAR.

Jak fungují nástroje Gua Sha a Face roller

Gua Sha i Face roller jsou nástroje primárně určené k provádění specifické masáže pokožky a svalů v obličeji, vedoucí k jejich uvolnění, tvarování a vypnutí.

Hlavním cílem jejich použití je dosažení krásné mladistvého vzhledu obličeje, zvýšení pružnosti a sjednocení pokožky a uvolnění svalů, ale také odbourání bolesti. Oba nástroje využívají příjemné působení obsidiánu, z nějž jsou vyrobeny a který je kombinován s vhodnými přípravky.

Nástroje pomáhají lepšímu vstřebávání látek v přípravcích do pokožky a zároveň ji aktivují. Při pravidelném užívání lze pozorovat již po několika dnech velmi výrazné zlepšení včetně odstranění nedokonalostí nebo rychlejší hojení zánětlivých míst či vyhlazení hlubokých vrásek.

Nástroje lze používat pravidelně, zpravidla jednou denně společně s aplikací vyživující kosmetiky.

Obsah balení

V balení jsou dva nástroje – kámen Gua Sha a Face roller – obě pomůcky jsou vyrobeny z obsidiánu a mají své specifické využití. Obsidián je přírodní kámen vznikající zchladnutím lávy, masáže tímto kamenem pomáhají při bolestech kloubů, podporují prokrvění a tík i vstřebávání účinných látek.

Jelikož je při masáži nutné dosáhnout optimální přilnavosti nástroje k obličeji, doporučuj se pro aplikaci využívat masážní olej případně séra pro suchou pokožku.

Užívání kamene Gua Sha

Gua Sha je speciálně tvarovaný obsidiánový kámen používaný k uvolnění obličejového svalstva, zmírnění otoků či kruhů pod očima a zlepšení krevního oběhu, jež působí osvěžujícím efektem a napomáhá regeneraci, a také ulevuje od případné bolesti hlavy či v obličeji.

Kámen se používá především k masáži obličeje, lze jej však použít také pro masáž celého těla. Před použitím je nutné pleť na masáž připravit (ideálně důkladným vyčištěním), lepšího účinku je dosaženo, pokud je kámen vychlazen (vkládá se na chvíli do lednice).

Při samotné masáži je optimální aplikovat masážní olej nebo sérum s vhodným složením.

Kámen Gua Sha je tvarován tak, aby odpovídal konturám obličeje – jednotlivé okraje se používají na konkrétní části.

Užívání nástroje Face roller

Face roller se používá obdobným způsobem jako kámen Gua Sha (je rovněž vyroben z obsidiánu), tedy k masáži obličeje či celého těla. Jeho tvarování a způsob aplikace však umožňuje dosáhnout dalších efektů, mezi které patří především stimulace lymfatického systému a podpora odstranění nedokonalostí a zmenšování pórů.

Obvykle se uplatňuje pouze na obličeji, krku a dekoltu.

Před zahájením masáže je potřeba pleť vyčistit a nanést vhodný přípravek, Face roller se nechává vychladit. Masáž pak postupuje od kořene nosu k okrajům obličeje všemi směry.

Výhody a nevýhody z pohledu uživatelů

Masážní pomůcky v balení od společnosti CBDSTAR pokrývají kompletní požadavky na kosmetickou masáž obličeje, krku a dekoltu směřující k uvolnění, omlazení, zpevnění a prokrvení pokožky.

Přičemž je jejich pomocí možné provádět také lymfodrenáž.

Mezi uživateli je oceňována především snadná aplikace a dobré výsledky zejména při pravidelném používání, rychlejší a účinnější vstřebání užívané kosmetiky a také okamžité uvolnění při akutních problémech (bolest svalů či hlavy, odbourání stresu).

Mezi výhody počítáme i relativně dobrou cena, jedná se totiž v podstatě o jednorázovou investici s velmi intenzivním užíváním.

Klady

  • Jednorázová investice do péče
  • Využitelná i s jinými oleji / kosmetikou
  • Dvojice funkčních doplňků pro CBD oleje
  • Pěkná barevná kombinace
  • Balení na úrovni dárku (decentní a na úrovni)

Zápory

  • Nemáme narovinu
Odesílám...
Čtenářská recenze
5 (1 hlas)
Hodnocení komentářem 0 (0 recenzí)